Vertica

Vertica

Vertica logo

Vertica Advanced Analytics Platform je databáze navržená tak, aby byla skutečně výkonná, škálovatelná, snadná a s okamžitými výsledky. Vertica je velmi efektivní ve zvládání analytického pracovního zatížení prostřednictvím komprimované sloupcové architektury.

Vertica je: 

  • sloupcová databáze
  • škálovatelná bez omezení
  • jednoduše optimalizovatelná
  • efektivně komprimovatelná

Pokud vás zajímá víc, přečtěte si náš článek Vertica: databáze s velkým výkonem.

Vertica disponuje obrovskou konkurenční výhodou. Jiné databázové systémy byly postupem času vylepšovány tak, aby mohly pracovat s Big Data. Vertica byla navržena pro práci s velkým objemem informací již od samého začátku, proto je skutečně efektivní.

Vyzkoušejte databázi Vertica

Přesvědčte se sami! Vyzkoušejte si zdarma komunity edici databáze Vertica.

Analýza všech vašich dat

Analyze-All-Data

Získejte přístup k jedinečné platformě pro modernizaci datových skladů a průzkum datových jezer. Analýza vašich dat probíhá bez jejich přesouvání a duplikování a zároveň podporuje jakkoli velké cloudové nasazení pro rychlé a spolehlivé čtení.

Výkon v měřítku exabytů

Exabyte-Performance

Strach z rostoucího objemu dat a počtu uživatelů je již minulostí. Komplexní dotazy získávají odpovědi velice rychle a to i přes to, že objem dat a uživatelů stoupá lineárně. Systém nabízí rychlé zpracování dotazů ANSI SQL v extrémním měřítku.

Učení se z minulých zkušeností

Future-proof

Podpora strojového učení znamená spolehlivější a rychlejší klasifikaci dat. Algoritmy těchto metod jsou založeny na procesu učení se z minulých zkušeností a přináší vyšší efektivitu do budoucnosti.

Vertica umožňuje analýzu dat bez omezení

Přesvědčte se sami! Podívejte se na video prezentující 20 klíčových funkcí, díky kterým mění Vertica celý svět databázových technologií.

Vertica Analytics Platform 10

Vertica Analytics Platform 10

Vertica 10 perfektně zvládá rostoucí sila dat, umožňuje mix cloudu, on-premise a hybridního prostředí a pokrývá potřeby pro strojové učení ve velkém měřítku.

Making Databases Work

Making Databases Work

Kniha oslavuje úspěchy M. Stonebrakera, který položil základy moderním databázovým systémům. Za svou práci získal v roce 2014 ocenění A. M. Turinga.

Criteo Case Study

Criteo Case Study

Společnost Criteo vytvořila model CoE se záměrem identifikovat a šířit osvědčené postupy v oblasti analýzy velkých dat a pomoci podnikům a zákazníkům dosahovat co nejlepších výsledků.

Unlock Machine Learning

Unlock Machine Learning

Vertica mění způsob jakým organizace vytvářejí, trénují a provozují modely strojového učení. Jste připraveni využít sílu Big Data a zvýšit obchodní výsledky bez omezení a kompromisů?

Chcete se dozvědět víc? Zaregistrujte se na náš seminář !

Vizí společnosti Solutia je pomáhat svým zákazníkům při řešení jejich složitých zadání, vytvářet vyspělá, efektivní a bezpečná řešení.

Zkrátka chceme dále držet palec na tepu doby.

Připadá Vám to jako fráze? Zeptejte se našich zákazníků!

Přihlášení k odběru zpravodaje

*povinné pole