ŘEŠENÍ POSTAVENÉ NA NOVÝCH MYŠLENKÁCH

V týmu klademe veliký důraz na odvahu přicházet s novými myšlenkami. Včetně našeho šéfa podporujeme nové odborné nápady, které vedou ke zlepšení výsledného díla. Vážíme si kreativního přístupu a pokaždé máme neustále na mysli cíl – výsledek kam směřujeme a v jakém časovém plánu jsme se zavázali dílo dodat.

PRACUJEME NA DLOUHODOBÝCH PROJEKTECH PRO VÝZNAMNÉ ODBĚRATELE

Řešíme projekt software assets managementu (SAM) pro Českou správu sociálního zabezpečení. Po úvodních inveturách poskytujeme následnou servisní podporu. U MPSV jsme dělali oponenturu auditu, kdy došlo k celkovým zjištění v objemu 1 mld. Kč a následné 83% úspoře. Mezi naše klienty patří také Státní tiskárna cenin, Magistrát hlavního města Prahy a Státní ústav pro kontrolu léčiv. Mezi naše klienty se řadí i mnoho společností z privátní sféry. Více se dočtete na stránce Reference.

NÁŠ ZÁVAZEK PERFEKTNÍ PRÁCE PRO KLIENTY JE POSTAVEN NA BÁZI SVĚTOVĚ UZNÁVANÝCH TECHNOLOGIÍ

Pro naše klienty vybíráme jen to nejlepší, co globální IT trh nabízí. Naše řešení jsou pak sestavena s využitím globální expertizy a lokálních dovedností našeho zkušeného týmu. Nebojíme se jít i do nových aplikačních řešení. Pro ty z vás, co v našem portfoliu nenajdou odpověď na svoje téma, nabízíme vytvoření řešení na míru. Pomáháme špičkovým řešením přetvářet zákaznické potřeby a digitalizovat jejich byznys v každé situaci.

LOKÁLNÍ TÝM, VÝSLEDKY NA SVĚTOVÉ ÚROVNI

MARTIN MILY

JEDNATEL – CEO

Martin má dlouholeté zkušenosti z oblasti ICT, které využívá především k tomu, aby naši klienti měli nejlepší možnou péči.

MARTIN ŠTUFI

SOLUTION ARCHITECT

Martin je tělem i duší Solutie. Pracuje 24/7 na tom, abychom vám, našim zákazníkům, přinášeli ty nejlepší nápady a řešení.

VOJTĚCH KUBKA

SENIOR KEY ACCOUNT MANAGER

Vojta je náš firemní mluvčí, který se stará o zákaznickou péči. Je prvním kontaktem pro všechny Vaše poptávky a splní i „nesplnitelné“.

MARTINA ROHLÍČKOVÁ

OFFICE MANAGER

Martinka nás v Solutii všechny spojuje. Vždy pozitivně naladěná motivuje kolektiv k nejlepším výkonům a zajišťuje špičkové zázemí celé Solutii.

ANETA HIRSCHOVÁ

BACK OFFICE MANAGER

Aneta je naším denním zdrojem pozitivity. Její pozitivní přístup šíří radost a motivuje nás k lepším výkonům a celodennímu úsměvu.

DENISA CÍCHOVÁ

BACK OFFICE ASSISTANT

Denisa je týmový hráč se super sílou v organizaci a schopností pohotově řešit vše, co se před vámi postaví – to je ta práce, která skvěle padne těm, kdo mají nadání v řešení, organizaci a zlepšování věcí!

DAVID BARÁK

BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER

David má bohaté zkušenosti  nejen přímo z Oracle. Je naší tváří pro otevírání nového byznysu a věnuje se hlavně licenčnímu poradenství.

Solutia, s.r.o.

“Spolupracujeme se Solutií léta a vždy jsme se mohli spolehnout na kvalitu dodávek ucelených řešení.”

JAN NOVÁK • VEDOUCÍ ICT

ČLÁNKY, PRO VAŠE PŘEČTENÍ

  • Integrace Essbase s OAC

Integrace Essbase s OAC

Oracle Analytics Cloud (OAC) je kompletní analytické řešení PaaS. Poskytuje podnikům všechny jejich analytické potřeby a umožňuje větší interakci [...]

NAŠE REFERENCE