Partner Lenovo

Výrobky z produktových řad Lenovo dodáváme s plnou zárukou a nejvyšší možnou podporou přímo od výrobce díky partnerství s Lenovo a našemu statutu Lenovo Business Partner.

Ať již si vyberete klasický notebook Thinkpad, pořídíte si do Vaší stylové kanceláře neméně stylový all-in-one počítač Lenovo, nebo Vás zaujme nabídka serverového řešení – vše obdržíte s takovým servisem, školením a podporou, jako přímo od výrobce.

Výrobce Lenovo pokrývá celou škálu koncových zařízení pro profesionální použití i pro nefalšovanou zábavu. Řada klasických laptopů ThinkPad a pracovních stanic ThinkStation byla nově doplněna o dostupné, pro domácnost určené notebooky ThinkPad EdgeIdeaPad a základní řadu EssentialI v případě, že jste malá firma či tým a chystáte se provozovat serverovou aplikaci, nemusíte se poohlížet po zařízení jiných výrobců, ale můžete rovnou využít servery Lenovo, jak samostatné, tak flexibilní určené do racku.

Notebooky a tablety

Tablety ThinkPad, zejména robustní špičkové řady T a vysoce mobilní X, představují tu nejlepší kombinaci pevného šasi, spolehlivých komponent pro použití náročnými a často cestujícími profesionály. Pro malé a střední podniky a pro domácnosti jsou určeny notebooky řad S a L a přenosné pracovní stanice W. Zvyšující se poptávka po stylových a barevně vyladěných laptopů přinesla Ideapad řady Y, Z a U a dokonce notebook Ideapad Yoga s otočným displejem, který z Vašeho notebooku v mžiku vytvoří praktický tablet.

Laptopy určené pro pracovní využití v sobě zahrnují integrovanou čtečku prstů, pro plnou ochranu uložených dat před neoprávněným přístupem.

Tablety Lenovo

Kromě toho Lenovo nabízí kompaktní, vysoce přenosné tablety zejména s operačním systémem MS Windows. V nabídce najdete jak tablety s připojitelnou základnou s klávesnicií Lynx , otočné ThinkPad Twist umožňující práci v několika různých módech od prezentace, sledování filmu v letadle či prezentace zákaznikovi, tak i nová cenově výhodná zařízení s oblíbeným Androidem.

Stolní počítače Lenovo

U počítačů pro domácnosti máte na výběr ze tří řad ThinkCentreIdeaCentre a Essential, podobně jako u laptopů.

Všechny tři řady jsou navíc doplněny kombinovanou variantu vše v jednom (all-in-one), na Vašem stole tak budete mít jedno jediné zařízení v moderním a stylovém designu, navíc tím omezíte množství propojovacích kabelů.

Pracovní stanice

Pokud preferujete pevný počítač před přenosným laptopem a nebo vyžadujete extrémní výkon na práci, můžete si zvolit mezi kompaktními ThinkStation C či vysoce výkonnými pracovními stanicemi S i pro nároční grafické úlohy.

Řada D Vám dokonce poskytne dvouprocesorové řešení.

Stylové příslušenství Lenovo

Jednotlivé produktové řady Lenovo si můžete doplnit stylovým příslušenstvím – bezdrátové klávesnice, myši, či brašny chránící Váš Lenovo laptop proti poškození při cestování nebo při nechtěném pádu.

Solutia je partner Lenovo

Výrobky z produktových řad Lenovo dodáváme s plnou zárukou a nejvyšší možnou podporou přímo od výrobce díky partnerství s Lenovo a našemu statutu Lenovo Business Partner.