Symantec produkty a řešení

Pro oblasti Symantec Cloud – podle hesla „děláme složité věci jednoduše“ poskytujeme srozumitelné a přímočaré cloudové řešení. Společnost Symantec je slavná zejména jako poskytovatel špičkového zabezpečení elektronické komunikace a antivirových nástrojů. Rovněž pro správu koncových stanic – tzv. Endpoint Security – má Symantec vypracované vysoce funkční řešení a navíc jeden z etalonů tohoto oboru – Altiris.

Společnost Solutia s.r.o., Vám za úzké spolupráce se Symantec nabízí výše zmíněné produkty s plnou zárukou a s maximální podporou přímo od Symantecu.

Solutia, s.r.o.

Symantec Cloud

Heslo “Děláme složité věci jednoduchými” vystihuje přímočarý přístup ke cloudu od Symantec. Ať již budete na cloudu provozovat antivirové nástroje či správu e-mailových schránek. Nástroj Symantec vám umožní mít neustále dostupná Vaše aktuální data pro provedení zálohy.

Bezpečnost

Do bezpečnostní části portfolia Symantec patří kromě mezi středními a velkými firmami velmi oblíbený antivirový nástroj Norton, tak i Pretty Good Privacy, neboli PGP.

PGP dokáže i minimálně zkušeným uživatelům poskytnout vysokou míru ochrany komunikace prostřednictvím elektronické pošty a nástrojů instantní messaging (IM) cestou jejich kvalitního šifrování a podepisování osobními certifkáty.

Správa koncových stanic – Endpoint Management

Symantec dodává řešení pro správu koncových stanic, jednoho z průkopníka totoho oboru – nástroj Altiris. Součástí koncernu Symantec se Altiris, původně londýnská firma založená v roce 1998 stala po akvizici v roce 2007. Přímo na chráněném oddílu pevného disku je nainstalován a ochráněn dohledový systém Altiris. Tento systém dokáže po restartu převzít kontrolu nad PC a provést z firemní sítě nutné instalace či upgrade software.