Správa softwarových aktiv

Dokud nebudete znát vaše prostředí z pohledu využití vašeho SW a cloudu, můžete zbytečně vynakládat prostředky na produkty které nevyužíváte. Nebo riskujete nepěkné překvapení, když budete auditováni. A co SW, který nemáte pod kontrolou a byl nainstalován bez vědomí IT? Jak můžete v takovém případě zajistit licenční soulad?

Zkroťte svá softwarová aktiva pomocí Snow Software Asset Management

Díky Snow’s Software Asset Management jsou vaše otázky zodpovězeny. Poskytuje totiž úplný přehled o softwaru a cloudových službách, které vaše firma používá, a to jak on-premise tak v cloudu, takže máte kontrolu a jediný zdroj pravdy. To vám umožní identifikovat všechna aktiva ve vašem prostředí, zefektivnit a zjednodušit používání licencí a dosáhnout hmatatelných úspor a snížit riziko. Získáte aktuální pohled na to, co je ve vaší organizaci nasazeno, s automatizovanými pracovními postupy, které urychlí adopci a zvýší návratnost investic.

Zlepšete svůj business pomocí SNOW

Obrana při auditu: Poznejte svou licenční pozici dříve, než auditoři zaklepou, a minimalizujete tak náklady které nemáte v budgetu a které naruší váš business.

Discovery & Inventory: Jednoduchý způsob, jak zviditelnit a najít veškerý hardware, zařízení, cloudové služby a softwarová aktiva a získat užitečné informace.

Správa a optimalizace licencí: Optimalizujte veškerý SW pomocí efektivní správy instalací, používání, licencování a oprávnění k softwaru.

Dodržování předpisů a riziko: Chraňte své podnikání nepřetržitým dodržováním předpisů, zabraňte nedostatečnému zalicencování a zůstaňte v souladu s GDPR.

Přečtěte si o řešení Snow Software pro software assets management v podrobném white paperu.

Stáhněte si k přečtení přehledný produktový leták o SAM.