Partner Eset

Díky partnerství se společností ESET máme možnost nabízet v České republice nejspolehlivější a také nejrozšířenější platformu ochrany firemních dat a sítí.

Malé, ale především střední a velké firmy, dlouhodobě sázejí na řešení ochrany svých dat od společnosti ESET, což dokazuje také fakt, že se ESET stal se svými produkty nejprodávanějším bezpečnostním řešením v Evropské unii.

ESET disponuje revoluční technologií ve všech aspektech ochrany dat. Tento fakt potvrzuje řada prestižních ocenění v čele s VB100, které ESET obdržel již více než 100x od nezávislé testovací organizace Virus Bulletin.

Společnost ESET nabízí bohatou produktovou řadu. Nejprodávanější produktové balíčky firemního řešení jsou:

  • Secure Office je základní firemní antivirová ochrana koncových stanic a File serverů. Propracovaná antimalwarová zeď zajišťuje ochranu firemních zařízení před hrozbami.
  • Mail Security patří mezi prověřené ochrany poštovních serverů pro Microsoft Exchange Server, Linux a IBM Domino. Jedná se o nejspolehlivější filtraci příchozí pošty již na úrovni serveru.
  • Secure Office Plus obsahuje navíc další vrstvy ochrany proti botnetu, Antispam, Firewall i kontrolu přístupu na web.
  • Secure Business obsahuje všechny bezpečnostní technologie pro neomezený počet zařízení, a navíc tento balíček dokáže chránit také poštovní servery.
  • Endpoint Encryption je služba zajišťující velmi silné šifrování při nízkých nákladech na implementaci v rámci jedné hodiny.
  • Secure Authentication chrání přístup do vnitřní sítě společnosti díky bezpečnému a pohodlnému dvoufázovému ověřování uživatele.
Solutia, s.r.o.