Partnerství Redhat

Společnost Solutia dodává rozmanité produkty ze širokého portfolia Red Hat.

Industry level linux

V oblasti linuxů představuje Red Hat Enterprise Linux špičku dosahující kvality a výkonu standardních a zavedených unixových systémů. Ať již potřebujete linux pro mainframe (Platform Z), pro provozování SAP systému, nebo jste vědecký tým a potřebujete specifické řešení pro náročné výpočetní úlohy, Red Hat Enterprise Linux představuje to nejefektivnější linuxové řešení na trhu.

Red Hat Network Satellite Vám umožní řídit stovky i tisíce serverů ve Vaší infrastruktuře z jediného místa a za pomocí jednotného nástroje.

Solutia, s.r.o.

Produkty pro cloud computing

V oblasti stále rostoucí oblasti cloudových řešení nabízí Solutia od dodavatele Red Hat zejména následující produkty:

Produkty pro cloud computing

V oblasti stále rostoucí oblasti cloudových řešení nabízí Solutia od dodavatele Red Hat zejména následující produkty:

Platforma jako služba

Z pohledu Red Hat představuje PaaS výrazné zjednodušení práci vývojářům, kteří tím mají své prostředí pod kontrolou, mohou sami provádět jeho konfiguraci, nastavení, deployment a instalace. OpenShift Online představuje vysoce vyladěný nástroj provozovaný na jedné z nejspolehlivějších linuxových platforem.

Infrastruktura pro cloud od Red Hat

Narozdíl od jiných proprietárních virtualizačních platforem představuje Red Hat způsob, jak zavést cloudový přístup do Vaší stávající infrastruktury bez nutnosti ji kompletně redesignovat. Navíc za cenu, která Vás jistě mile překvapí.

Middleware od Red Hat

V oblasti open source řešení pro middleware představuje Red Hat JBoss unikátní kombinaci nízké investice s plnou podporou, řešení na které spoléhají globální zákazníci jako newyorská burza cenných papírů (NYSE), či Priceline.