Partnerství Kaspersky

Nabízíme produkty jako je antivirus, anti-malware a firewall od Kaspersky. Produkty jsou určeny pro velké společnosti, malé firmy i pro domácnosti. Produkty pro firmy navíc zahrnují ochranu pracovních stanic, souborových serverů, poštovních serverů, platebních brán, bankovních serverů i mobilních zařízení. Tyto služby jsou obsaženy ve speciálních balících.

Produkty v nabídce:

  • Anti-Virus Kaspersky je antivirový program, který poskytuje ochranu proti virům, spywaru, trojským koním, malwaru a ransomwaru. Prudukt také obsahuje funkci herní režim.

  • Internet Security Kaspersky je sada nástrojů, která navíc obsahuje rodičovskou kontrolu, anti-phishingovou ochranu, firewall, ochranu při připojení k veřejné wi-fi ochranu před vzdáleným přístupem k webkameře, klávesnici nebo i před pořizováním snímků monitoru.

  • Password Manager Kaspersky je nástroj pro ukládání a správu hesel z různých webových stránek.

  • Total Security Kaspersky je sada nástrojů která obsahuji mimo služeb Kaspersky Anti-Virus a Kaspersky Internet Security také Password Manager (správce hesel), File Shredder (skartovač souborů) i ochranu před kryptoviry. Součástí je také technická podpora.

  • Endpoint Security Kaspersky for Business je sada aplikací určena pro střední a velké firmy a pro korporátní prostředí.

Solutia, s.r.o.