Databáze Oracle

Databázové služby a produkty Oracle nabízejí zákazníkům cenově optimalizované a vysoce výkonné verze Oracle Database, předního světového konvergovaného, ​​multimodelového systému pro správu databází, a také in-memory, NoSQL a MySQL databázeOracle Autonomous Database, která je k dispozici na místě prostřednictvím Oracle Cloud@Customer nebo v rámci Oracle Cloud Infrastructure, umožňuje zákazníkům zjednodušit prostředí relačních databází a snížit zátěž správy.

Oracle databaze - Solutia s.r.o.

Proč zvolit Oracle Database pro všechny vaše datové potřeby?

IDC: Oracle Autonomous Database poskytuje 417% návratnost investic: Nezávislá analytická studie ukazuje, jak Oracle Autonomous Database nabízí významné úspory a 417% ROI za pět let, přičemž návratnost je pouze 5 měsíců.

Nasaďte tam, kde potřebujete: Nasaďte databázi Oracle, kdekoli je to potřeba – ve vašem datovém centru, veřejném nebo privátním cloudu. To nabízí flexibilitu mezi nasazením ve vašem datovém centru, když je kritické umístění nebo latence, nebo v cloudu, když chcete využít škálovatelnost a nejširší sadu funkcí.

Chraňte se před úniky dat: Vyhodnoťte, zjistěte a předcházejte hrozbám zabezpečení dat pomocí řešení zabezpečení databází Oracle pro šifrování, správu klíčů, maskování dat, řízení přístupu privilegovaných uživatelů, monitorování aktivity a audit. Snižte riziko úniku dat a zjednodušte a urychlete dodržování předpisů.

Zjednodušte vývoj aplikací: Usnadněte si vývoj a nasazení podnikových aplikací pomocí nejkomplexnější databázové platformy s aplikačními i datovými službami. Vytvářejte aplikace SaaS s CI/CD, multitenantovou databází, Kubernetes, cloudovým nativním a nízkokódovými technologiemi.

Používejte jedinou databázi pro všechny typy dat a zátěže: Osvoboďte vývojáři aplikací od složitých transformací a nadbytečných dat s konvergovanou databází Oracle.

Dosáhněte suverenity dat a horizontální škálovatelnosti: Povolte globálně distribuované, lineárně škálovatelné databáze s více modely, které splňují požadavky na datovou suverenitu a podporují aplikace, které vyžadují nízkou latenci a vysokou dostupnost. Oracle Sharding automaticky umístí data na požadovaný datový fragment, což šetří čas a eliminuje ruční přípravu dat. Vývojáři mohou se sdílenou databází zacházet jako s jedinou logickou databází, což zjednodušuje vývoj aplikací.

Databáze Oracle Cloud

Flexibilní možnosti nasazení databáze, aby vyhovovaly vaší obchodní strategii

Oracle Database 19c a 21c: Prozkoumejte Oracle Database, která vám nabízí zabezpečení, flexibilitu, výkon a spolehlivost pro podporu nejnáročnějších provozních a analytických úloh v místě nebo v cloudu.

Oracle Exadata: Oracle Exadata je komplexní řešení, které zlepšuje výkon, rozsah, zabezpečení a dostupnost podnikových databází Oracle. Zahrnuje více než 60 jedinečných funkcí, jako je Smart Scan SQL offload, které jsou navrženy společně s databází Oracle, aby urychlily aplikace OLTP, analýzy a strojového učení.