Produkty společnosti Ivanti

Nabízíme všechny hlavní produkty Ivanti. Od service desků, přes správu aktiv až po endpoint bezpečnostní management.

Ivanti je IT softwarová společnost se sídlem v South Jordan v Utahu. Vyrábí software pro zabezpečení IT, správu služeb IT, správu aktiv IT, správu sjednocených koncových bodů, správu identit a správu dodavatelského řetězce. Vznikla v lednu 2017 sloučením společností LANDESK a HEAT Software.

Solutia, s.r.o.

Nejnovější produkt v řadě řešení service desk od Ivanti

Ivanti Enterprise Service Manager je cenově nejdostupnější, nejflexibilnější a nejkompletnější řešení ITSM, které je k dispozici. Automatizujte pracovní toky, eliminujte nákladné manuální procesy, zatímco bude vaše podnikání efektivnější, ve větším souladu a bezpečnější. Ať hledáte IT podporu uživatelů / podpůrné řešení požadavků nebo potřebujete provádět pokročilejší procesy správy služeb ITIL. Řešení Ivanti Enterprise Service Manager je snadno konfigurovatelné, rozšiřitelné a adaptovatelné, aby vyhovělo specifickým potřebám vašeho podnikání.

Stálice na trhu řešení servis desků.

SNIŽTE RIZIKO PŘI RYCHLÉM POSKYTOVÁNÍ SLUŽEB
Optimalizujte automatizaci, správu a sledování změn a konfigurací vašich IT aktiv, procesů a služeb.

Poskytuje nástroje, jak lépe řídit IT procesy a služby a průběžně je automatizovat. Přívětivá aplikace pro žadatele, skvělý nástroj pro řešitele. Na jednom místě máte řešeny všechny požadavky napříč firmou. Systém lze využívat jak pro IT, tak neIT požadavky. Zlepšíte transparentně řízení spolupráce, máte jasné priority, zlepšíte komunikaci.

Správa koncových zařízení.

Solutia, s.r.o.

Ivanti unified endpoint management vám umožní distribuovat software (nasadit a aktualizovat), zabezpečit koncová zařízení (mobily, tablety) a také zajistit synchronizaci souborů do místního anebo cloudového úložiště či řídit, které aplikace si uživatel může spustit. Vše budete mít k dispozici z jednoho místa.

Už s nástupem notebooků se výrazně zvýšily požadavky na IT oddělení v oblasti poskytování podpory uživatelům. S příchodem smartphonů a s jejich intenzivním využitím ve firemním informačním systému je dnes nemyslitelné zajistit efektivní podporu koncovým uživatelům bez použití nástroje pro centralizovanou správu koncových zařízení. Dlouhá historie produktu a kontinuita jeho vývoje je zárukou centralizovaného a unifikovaného řešení, které Vám sníží nároky a náklady na správu koncových zařízení.

Asset Manager od Ivanti inventarizuje váš IT majetek (hardware & software), aby pro vás mohl lépe pracovat. Konfigurovatelný design řešení umožňuje definovat a sledovat vlastní tok práce nebo implementovat procesy již předpřipravené k použití.

Ať už spravujete software, hardware, server, klienta, virtuální nebo cloudový majetek, získáváte komplexní přehled o správě vašich IT aktiv.

Solutia, s.r.o.

POZNEJTE SVŮJ MAJETEK ZEVNITŘ I NAVENEK

Už žádné bolení hlavy. Společnost Ivanti dělá ze správy majetku snadný úkol.
  • Osekejte náklady na údržbu a služby pomocí komplexního sledování životního cyklu.
  • Omezte riziko tím, že budete vědět, kde se váš majetek nachází, kdo ho používá a jak si vede.
  • Maximalizujte produktivitu a omezte prostoje pomocí automatizovaných procesů.