Aktuálně hledáme

Java FullStack Developer


Oracle databázový administrátor-Junior-transparentni


Sales and Project Manager


Vítejte v naší úžasné společnosti!

Jsme nesmírně rádi, že se k nám připojujete jako nový zaměstnanec. Chceme vám vyslat vřelé přivítání a poskytnout vám několik motivačních slov, která vás budou inspirovat na vaší pracovní cestě.

Představte si naši společnost jako místo, kde se vaše sny mohou stát skutečností. Jsme tým nadšených a motivovaných lidí, kteří společně tvoříme inovativní a úspěšné projekty. Věříme, že každý jednotlivý zaměstnanec je nepostradatelnou součástí naší společnosti a přispívá k našemu společnému úspěchu.

Vaše rozhodnutí stát se součástí našeho týmu je pro nás důležité a vážíme si toho. Věříme, že vaše jedinečné dovednosti a talent přinesou novou energii a perspektivu do našich projektů. Jsme tu, abychom vás podpořili, poskytli vám nástroje a zdroje, které potřebujete k dosažení svého plného potenciálu.

Naše společnost je založena na hodnotách jako spolupráce, inovace a vytváření prostředí, kde se každý cítí vážen a respektován. Týmová práce je klíčem k našemu úspěchu, a proto vás vyzýváme, abyste se zapojili, podělili se o své nápady a přinesli svůj osobní příspěvek. Věříme, že společně jsme schopni dosáhnout velkých věcí.

Váš pracovní život je neoddělitelně spojen s vaší osobním rozvojem. V naší společnosti vám budeme poskytovat příležitosti ke zdokonalování vašich dovedností, růstu a kariérnímu postupu. Máme vizi, že každý zaměstnanec by měl mít možnost dosáhnout svých cílů a naplnit svůj potenciál.

Nezapomínejte, že práce, kterou vykonáváte, má skutečný význam. Vaše úsilí a oddanost přináší pozitivní změny a přispívá k úspěchu naší společnosti. Vaše práce má hodnotu a my si toho vážíme.

Věříme, že se stanete součástí naší rodiny a že budeme společně cestovat po úspěšné a naplňující pracovní dráze. Připravte se na nové výzvy, příležitosti a vzrušující dobrodružství, které vás čekají.

Vítáme vás s otevřenýma náručemi a těšíme se na to, co společně dokážeme dosáhnout!

PŘIPOJTE SE K NAŠEMU SKVĚLÉMU TÝMU

Jsme společnost, která klade velký důraz na kvalitní vztahy na pracovišti. Zpětná vazba a otevřenost jsou pro nás zásadní. Při spolupráci ctíme naše firemní hodnoty:

  • Zvídavost & Odvaha

  • Kvalita & Jednoduchost
  • Upřímnost & Sdílení
  • Týmová spolupráce & Loajalita
  • Pokora & Podpora ostatních
  • Otevřenost & Flexibilita
  • Radost & Vášeň

Prostředkem pro naplnění naší celofiremní vize je kvalitní řízení pomocí cílů a prioritizace úkolů v souladu s průběžně aktualizovanou strategií firmy. Život je neustálá změna, a i my díky své agilitě držíme tempo změn v oboru.

Svoboda & Odpovědnost & Respekt

Jako většina dobrých firem si u lidí vážíme vynikající zkušenosti, morální integritu, vzájemný respekt a sladěnou týmovou spolupráci. V čem se lišíme jsou naše firemní zásady:

Klademe velký důraz na odpovědnost za svěřenou oblast u každého člena týmu. Vážíme si u členů týmu samostatnosti a charakterního jednání.

Férová a otevřená komunikace je důležitým základem skvělých vztahů na pracovišti. Neustále napříč firmou zlepšujeme své komunikační dovednosti a kultivujeme slušnost a upřímnost.

Bez základních pravidel a umravněných procesů se neobejde žádná firma. My v Solutii neustále hledáme nové cesty, jak vylepšit naši pracovní efektivitu a přitom dodržovat projektové metodiky, jak žádají zákazníci.

Každý z nás je jedinečná osobnost a je v něčem nejlepší. Proto se snažíme soustředit se na využití toho nejlepšího v nás a rozvíjet své silné stránky.

Na projektové bázi fungují na výsledek vázané odměny.

Benefity

5 týdnů dovolené

Flexibilní pracovní doba

Certifikace

Výuka angličtiny

Vzdělávání a jazykové kurzy

Home Office

Stravenky (160 Kč)

Káva na pracovišti

Neomezená data

4x do roka týmové akce

Neomezené volání

Nenárokový benefit:

po zapracování, možnost získání „služebního auta“

VAŠE KARIÉRA, NÁŠ ZÁVAZEK.

“My lidé, kteří spolutvoří Solutii si vážíme odborníků s charakterem. Týmová atmosféra a spokojenost každého člena týmu je pro nás zásadní. Cestou jak sladíme náš tým je především otevřená komunikace a respekt. Základem našeho nadšení pro práci je pak hodnocení na základě přidané hodnoty každého z nás.”

MARTIN ŠTUFI – ZAKLADATEL

PŘIPOJTE SE K TÝMU, PŘIHLASTE SE HNED TEĎ

KONTAKT

Vršovická 1461/64,
101 00 Praha 10 – Vršovice
Telefon: +420 267 316 318
Email: info@solutia.cz
Web: www.solutia.cz