PŘIPOJTE SE K NAŠEMU SKVĚLÉMU TÝMU

Jsme společnost, která klade velký důraz na kvalitní vztahy na pracovišti. Zpětná vazba a otevřenost jsou pro nás zásadní. Při spolupráci ctíme naše firemní hodnoty:

  • Zvídavost & Odvaha

  • Kvalita & Jednoduchost
  • Upřímnost & Sdílení
  • Týmová spolupráce & Loajalita
  • Pokora & Podpora ostatních
  • Otevřenost & Flexibilita
  • Radost & Vášeň

Prostředkem pro naplnění naší celofiremní vize je kvalitní řízení pomocí cílů a prioritizace úkolů v souladu s průběžně aktualizovanou strategií firmy. Život je neustálá změna, a i my díky své agilitě držíme tempo změn v oboru.

Svoboda & Odpovědnost & Respekt

Jako většina dobrých firem si u lidí vážíme vynikající zkušenosti, morální integritu, vzájemný respekt a sladěnou týmovou spolupráci. V čem se lišíme jsou naše firemní zásady:

Klademe velký důraz na odpovědnost za svěřenou oblast u každého člena týmu. Vážíme si u členů týmu samostatnosti a charakterního jednání.

Férová a otevřená komunikace je důležitým základem skvělých vztahů na pracovišti. Neustále napříč firmou zlepšujeme své komunikační dovednosti a kultivujeme slušnost a upřímnost.

Bez základních pravidel a umravněných procesů se neobejde žádná firma. My v Solutii neustále hledáme nové cesty, jak vylepšit naši pracovní efektivitu a přitom dodržovat projektové metodiky, jak žádají zákazníci.

Každý z nás je jedinečná osobnost a je v něčem nejlepší. Proto se snažíme soustředit se na využití toho nejlepšího v nás a rozvíjet své silné stránky.

Na projektové bázi fungují na výsledek vázané odměny.

Benefity

5 týdnů dovolené

Flexibilní pracovní doba

Certifikace

Výuka angličtiny

Vzdělávání a jazykové kurzy

Home Office

Stravenky (150 Kč)

Káva na pracovišti

Neomezená data

4x do roka týmové akce

Neomezené volání

VAŠE KARIÉRA, NÁŠ ZÁVAZEK.

“My lidé, kteří spolutvoří Solutii si vážíme odborníků s charakterem. Týmová atmosféra a spokojenost každého člena týmu je pro nás zásadní. Cestou jak sladíme náš tým je především otevřená komunikace a respekt. Základem našeho nadšení pro práci je pak hodnocení na základě přidané hodnoty každého z nás.”

MARTIN ŠTUFI – ZAKLADATEL

PŘIPOJTE SE K TÝMU, PŘIHLASTE SE HNED TEĎ

KONTAKT

Vršovická 1461/64,
101 00 Praha 10 – Vršovice
Telefon: +420 267 316 318
Email: info@solutia.cz
Web: www.solutia.cz