Vertica Advanced Analytics Platform je databáze navržená tak, aby byla skutečně výkonná, škálovatelná, snadná a s okamžitými výsledky. Vertica je velmi efektivní ve zvládání analytického pracovního zatížení prostřednictvím komprimované sloupcové architektury. Vertica je

  • sloupcová databáze
  • škálovatelná bez omezení
  • jednoduše optimalizovatelná
  • efektivně komprimovatelná

Vertica disponuje obrovskou konkurenční výhodou. Jiné databázové systémy byly postupem času vylepšovány tak, aby mohly pracovat s Big Data. Vertica byla navržena pro práci s velkým objemem informací již od samého začátku, proto je skutečně efektivní.

Solutia, s.r.o.

Stáhněte si přehledný produktový leták Vertica.

Vyzkoušejte databázi Vertica

Přesvědčte se sami! Vyzkoušejte si zdarma komunity edici databáze Vertica.

Vertica umožňuje analýzu dat bez omezení

Přesvědčte se sami! Podívejte se na video prezentující 20 klíčových funkcí, díky kterým mění Vertica celý svět databázových technologií.


Vertica Analytics Platform 10

Vertica 10 perfektně zvládá rostoucí sila dat, umožňuje mix cloudu, on-premise a hybridního prostředí a pokrývá potřeby pro strojové učení ve velkém měřítku.


Making Databases Work

Kniha oslavuje úspěchy M. Stonebrakera, který položil základy moderním databázovým systémům. Za svou práci získal v roce 2014 ocenění A. M. Turinga.

Criteo Case Study

Společnost Criteo vytvořila model CoE se záměrem identifikovat a šířit osvědčené postupy v oblasti analýzy velkých dat a pomoci podnikům a zákazníkům dosahovat co nejlepších výsledků.


Unlock Machine Learning

Vertica mění způsob jakým organizace vytvářejí, trénují a provozují modely strojového učení. Jste připraveni využít sílu Big Data a zvýšit obchodní výsledky bez omezení a kompromisů?