Společnost Solutia je business partnerem IBM.

Naše členství v IBM PartnerNetwork jednoho z globálních IT hráčů nám umožňuje přínášet na trh a k Vám, našim zákazníkům, ještě chytřejší řešení s ještě vyšší přidanou hodnotou.

Co znamená IBM PartnerNetwork?

Přístup ke specializované technické podpoře, školení novinek a trendů v produktových řadách IBM.

Společnost IBM je průkopníkem v oblasti informatiky a výpočetní techniky.

Je výrobcem jak vysoce výkonných serverů, ze kterých jsou řízeny vesmírné lety, jsou na nich počítany předpovědi počasí pomocí numerických modelů, simuluje se na nich fungování složitých organických sloučenin i DNA.

I v domácnostech se zabydlely počítače standardu IBM PC, stejně jako první notebooky měly značku IBM. Divize počítačů byla později prodána výrobci Lenovo.

Solutia, s.r.o.

Velká modrá

Společnost International Business Machines (IBM), dnes často nazývána Velká modrá (Big Blue), byla založena již v roce 1888.

Zpočátku ještě pod názevem CTR vyráběla kuchyňské váhy či hodiny a později i systémy na zpracování děrných štítků. Teprve od osmdesátých let se začala profilovat ve stále posilující oblasti výpočetní techniky.

PureSystems

Kombinace vyladěných serverových řešení připravena pro plnění Vašich nejnáročnějších úkolů.

Pokud potřebujete mít jeden systém se společnou ovládací konzolí poskytující maximální výkon pro plnění výpočetních úloh, pro ukládání velkého množství dat, nabízející rychlá síťové rozhraní i pro virtualizaci, využijte variantu PureFlex System.

Pro webové a databázové aplikace vyžadující extrémní výkon i při velkém množství jednotlivých transakcí je ideální PureApplication System. Ať již je Vaše řešení klasického střihu, nebo běží v cloudovém prostředí, PureApplication zvládne i enormní zátěž.

PureData

Nejnovější člen rodiny PureSystems přináší tu nejlepší kombinaci vlastností určenou exkluzivně pro moderní datová centra.

IBM PowerSystems

Flexibilní škálovatelné servery pro plnění rozličných úloh od medicíny, aerolinek, meteorologie až po matematické fakulty. PowerSystems je postaven jako otevřená platforma s možností výběru operačního systému (Linux ve variantě industry standard, AIX a IBM i).

Ať již potřebujete výkon pro malý izolovaný tým či pro globální organizaci, PowerSystems je připraven plnit Vaše požadavky.

System Z

Pro Vaše specifické aplikace v prostředí banky, řízení letového provozu či provozu elektrárny je Vám k dispozici vysoce spolehlivé a roky používání prověřené řešení typu mainframe od IBM.

Blade servery IBM BladeCenter

Legendární vysoce škálovatelné a za běhu (hot-plug) vyměnitelné ucelené serverové komponenty typu Blade od IBM patří mezi nejpoužívanější serverová řešení vůbec.

Disková úložiště IBM

Tři ucelené řady vysoce výkonných diskových úložišť IBM Vám poskytnou přesně takovou odezvu, konfigurovatelnost a velikost prostoru, jakou Vaše myšlenky potřebují. Od základních Storwize V3700 a DS3500 Express, přes střední třídu Storwize 7000 / 7000 Unified a DS5000 / DS5020 / DCS3700 až po nejvyšší dostupný standard DS 8000, IBM XIV a SONAS.

Jednotlivá úložiště můžete flexibilně rozšiřovat expanzními jednotkami a dále tak násobit jejich celkovou kapacitu.