Partnerství Veritas

Společnost Solutia s.r.o., jako partner společnosti Veritas vám může nabídnout řešení na vaše problémy s ochranou dat. Špičková řešení, která pokrývají všechny platformy zálohováním a obnovou, kontinuitou podnikání, softwarově definovaným úložištěm a správou informací.

Solutia, s.r.o.

Ochrana proti ransomwaru.

Budoucnost je nepředvídatelná. Vaše ochrana dat by neměla být.

Chraňte svou firmu před malwarem, který zašifruje nebo uzamkne cenné digitální soubory a za jejich vydání vyžaduje výkupné.  Ransomware je skutečný, nebezpečný a zůstane zde. Jako lídr na trhu v oblasti ochrany dat je Veritas klíčovým strategickým partnerem v globálním boji proti počítačové trestné činnosti, jako je ransomware. Pro organizace, s daty rozptýlenými na více místech, je zásadní mít jednotné řešení, které chrání všechna jejich data napříč fyzickými, virtuálními a cloudovými prostředími.

Solutia, s.r.o.
Solutia, s.r.o.

NetBackup pro podniky

Podle Symantec’s Internet Security Threat Report z roku 2019 vzrostly útoky ransomwaru na podniky od loňského roku o 12 procent.

Nejlepší obranou proti této neustále se vyvíjející hrozbě je komplexní přístup společnosti Veritas NetBackup – osvědčeného softwaru pro zálohování a obnovení na podnikové úrovni, který lze nakonfigurovat tak, aby zálohoval vaše data na více míst a do cloudů, a přitom nabízí flexibilní možnosti RTO a RPO.

Solutia, s.r.o.

Backup Exec pro malé a střední podniky

Malé a střední podniky nejsou osvobozeny od útoků Ransomware – polovina z nich zažila jeden nebo více, často ohrožujících kontinuitu podnikání.

Backup Exec poskytuje jednotné a osvědčené řešení, které chrání data důležitá pro podnikání před tím, než se dostanou do špatných rukou – bez ohledu na to, kde se tato data nacházejí – při minimalizaci RPO a RTO.

Řešení pro velkou pracovní zátěž

  • Moderní ochrana pracovní zátěže (Workload Protection)
  • Unifikovaná ochrana dat pro místní, virtuální nebo cloud prostředí.
  • Budoucnost vašich investic do ochrany dat.
  • Dnešní moderní pracovní vytížení vyžadují moderní ochranu dat, kterou starší řešení často nedokážou poskytnout.

Technologie Veritas NetBackup Parallel Streaming poskytuje moderní ochranu dat pro řadu populárních možností pracovního vytížení (workload), včetně Big Data a Hyperconverged Infrastructure (HCI).

Solutia, s.r.o.

Softwarově definované úložiště

  • Optimalizujte své úložiště za optimální cenu.
  • Softwarově definované úložiště může snížit vaše náklady a zvýšit výkon, škálovatelnost a dostupnost.
  • Získejte chytřejší úložiště.

Ukládáme více dat než kdykoli předtím. Pravdou však je, že je to nákladné, nehospodárné a riskantní. Moderní cloudové aplikace a pracovní zátěže vyžadují agilní, škálovatelné a odolné páteřní úložiště.

Získejte zpět kontrolu nad softwarově definovaným úložištěm. Přerušujte vazby na hardware a rozšiřujte se tak rychle, jak potřebujete, s nižšími náklady na úložiště. Komoditní nebo cloudové úložiště může být až o 70% levnější než proprietární hardware.

Udržujte vysoký výkon: Pomozte zajistit vysoký výkon a dostupnost vašich kriticky důležitých aplikací v cloudu nebo místně.

10/10 Deset z deseti předních komerčních bank si vybralo Veritas pro své kriticky důležité aplikace.

Multi-Cloud

Hybrid Multi-Cloud Solutions & Data Management

Transformujte, chraňte a optimalizujte svůj multi-cloud.

Ať už migrujete do cloudu, z cloudu nebo mezi cloudy, důležitými prioritami jsou ochrana vašich dat a zajištění kontinuity podnikání. Veritas vám pomůže vybudovat jednotnou multi-cloudovou strategii s odolností v jejím jádru.

Visibility: Prohlížejte úložiště, zálohování a cloud v jediném agnostickém zobrazení s APTARE IT Analytics.

Migration Uptime: Automatizovaná jednoduchost. Žádné přerušení. K zajištění migrace použijte platformu Resiliency Platform.

Protection: Chraňte a obnovujte data z jediného rozhraní nebo volání API pomocí NetBackup.

Zero Downtime: Získejte nulové prostoje v místním prostředí a v cloudu s InfoScale.

Solutia, s.r.o.

Společnost Veritas se umístila v top 20 pro cloudové úložiště