Reference společnosti

Společnost Solutia dodává svá řešení pro státní podniky, pro organizace veřejné správy a pro municipality. Uvědomujeme si, že požadavky státní správy a samosprávy jsou odlišné od potřeb komerčních podniků.

S některými z našich klíčových technologických partnerů máme navíc podepsanou dohodu o souhlasu s poskytováním služeb pro státní správu, proto jsou naše služby zaměřené přímo a cíleně.

Dodáváme produkty a řešení jak malým a středním firmám, tak významným hráčům v nejrůznějších oborech. Od zdravotnictví, přes výrobní podniky po globální poskytovatele služeb. Je nám ctí učit se neustále nové zákonitosti fungování dalších oborů.

Zkrátka – pro nás je vzdělávání a učení celoživotní posedlostí.

Chcel by som sa Vám poďakovať za profesionálny prístup a odvedenú prácu na projekte nasadenia monitorovacieho nástroja Nagios. Projekt sa dokončil úspešne aj vďaka vašej spoločnosti, ďakujem Vám! Chcel by som sa Vám poďakovať za profesionálny prístup a odvedenú prácu na projekte nasadenia monitorovacieho nástroja Nagios. Projekt sa dokončil úspešne aj vďaka vašej spoločnosti, ďakujem Vám!

Tomas Tunega • Chief Operating Officer, Cogniware, s.r.o.
Jak jsme rostli a vyvíjeli se, na našem vztahu jsem si nejvíce cenil toho, že nás a naše podnikání Solutia zná a vždy nám nabídla co nového z IT využít pro zlepšení fungování našeho byznysu.
Jan Novák • CEO, První signální a.s.
„Při spolupráci se Solutia se můžete spolehnout na pro aktivní přístup a nové nápady pro váš byznys. Inovovat naše IT se Solutií bylo pro nás radostí. Nový servidesk nám propojil celou firmu jako jeden tým. Po auditu a optimalizaci licencí šetříme každý rok 30% nákladů“
Veronika Sedlářová • CIO, Český holding

Pro výběr vhodné reference odpovídající Vaším potřebám a velikosti Vašeho ICT prostředí nás prosím kontaktujte a rádi Vám vhodné informace poskytneme.