Partnerství Confidex

Dodáváme bezdrátová produktová řešení krátkého dosahu pro veřejnou dopravu, logistiku, automobilový a výrobní průmysl.

Průmyslové produkty RFID, NFC a Bluetooth® a na nich postavená řešení

Řešení s přidanou hodnotou pro správu aktiv, sledovatelnost a autentizaci – použitelné ve výrobě, dodavatelském řetězci, automobilovém průmyslu a mnoha dalších průmyslových odvětvích. Dnes je již více než 100 milionů aktiv vybaveno značkami a štítky Confidex.

Nabízíme širokou škálu produktů a služeb pro vaše průmyslové potřeby.

  • Standardní produktové portfolio založené na rozsáhlém RF designu a komplexních výrobních zkušenostech.
  • Personalizační služby, díky nimž jsou značky a štítky ideální pro vaše konkrétní potřeby.
  • Vytvořte spolu s Confidex DesignStudio™ nový produkt pro vaši aplikaci.
Solutia, s.r.o.
Solutia, s.r.o.

Snadno použitelný, snadno implementovatelný, odpovídající požadavkům aplikace na míru, pro průmyslová nasazení a s vysokou odolností.

Solutia, s.r.o.

Vyhovuje kritickým obchodním požadavkům. V případě potřeby šifrováno.

Solutia, s.r.o.

Můžeme podporovat produkty konzistentní kvality od malých testovacích objemů až po velké globální implementace.

Solutia, s.r.o.

Již dnes jsou produkty Confidex základními součástmi několika důležitých podnikových aplikací pro řízení, ověřování a identifikaci aktiv ve složitých výrobních a logistických procesech.

Inteligentní mobilita:

Personalizovaná inteligentní média s flexibilitou

Bezkontaktní inteligentní jízdenky Confidex byly speciálně navrženy pro nasazení ve velkém měřítku ve veřejné dopravě, kontrole přístupu a parkování. Díky pokročilým materiálům a osvědčené vlastní velkoobjemové výrobní technologii nabízejí nákladově efektivní a trvanlivá média. Nabízí vysokou spolehlivost spolu s různými možnostmi zabezpečení a paměti. Bezkontaktní chytré jízdenky Confidex umožňují operátorům snižovat náklady, generovat nové příjmy a inovovat nové služby.

Služba Confidex Smart Mobility vám poskytne více než jen skutečné bezkontaktní chytré lístky. Nabízíme vám odvětvové řešení na klíč, které je plně kompatibilní s vaší infrastrukturou prodeje jízdenek a zahrnuje média k okamžitému použití.

Díky naší inovaci a vysoce kvalitním výrobkům se společnost Confidex stala předním dodavatelem bezkontaktních inteligentních lístků na celém světě a vyrábí 20 milionů lístků měsíčně. Připojte se nyní ke spokojeným zákazníkům, kteří již využili kumulativně více než 1 miliardu jednotek u operátorů hromadné dopravy po celém světě!

Solutia, s.r.o.