Řešení jako služba: IoT ekosystém Resmanio

Resmanio je jediným bodem pravdy pro všechny vaše aplikace IoT. Všechna data jsou shromažďována a vizualizována prostřednictvím řídicích panelů inteligentních zařízení. V rámci konkrétního prostředku lze propojit více zařízení. Funkčnost systému zahrnuje správu všech zařízení, zpracování zpráv, vizualizaci shromážděných dat a aktivní specializované řídicí moduly (např. pro AMR / AGV).

Otevřená architektura umožňuje shromažďovat data v reálném čase. Díky databázi NoSQL Vertica budete snadno připraveni na obrovskou záplavu dat. Systém je vyladěn pro velké zatížení a je schopen pokrýt velmi velké datové přenosy.

Řešení od Solutia pro Internet věcí

Pro zákazníky jsme připraveni navrhnout IoT řešení na míru ať on-premise či v cloudu. Stavíme na naší ekosystémové platformě Resmanio. V Resmanio je možné propojit vaše zařízení a vizualizovat sbíraná data na jenom místě, ale třeba i vyvíjet specializované moduly na míru, například pro řízení autonomních vozidel aj.

Základní charakteristikou zabezpečení Resmanio je unikátní koncept týmové bezpečnosti. Každý prostředek (a také seskupené zařízení) má přidružení k definovanému týmu. Každý uživatel pak má svoji pozici v týmu a podle ní příslušná oprávnění k procházení informací. Uživatelská oprávnění se zvyšují z výchozího uživatele, přes kontrolora, mistra, manažera až na administrátora celého systému.

Solutia, s.r.o.

Navštivte specializované produktové stránky resmanio.com

Přínosy našeho řešení

  • Všechna zařízení ať již jsou na internet připojena jakkoliv propojíte do jednoho centrálního IoT ekosystému.

  • V aplikaci lze na míru konfigurovat oprávnění k funkcím a nastavit správné pozice lidí v týmech.

  • Každý typ zařízení může mít svůj vlastní na míru konfigurovatelný řídící panel.

  • Kontroleři mohou k zařízením nastavovat notifikace při překročení limitní měřené veličiny nebo opuštění vyhrazeného prostoru.

  • Zařízení je možné monitorovat i v reálném čase.

  • Na míru nabízíme speciální nadstavby vyvinuté pro vaše potřeby: například řízení automaticky naváděných vozidel a nebo například sledování pohybu materiálu či pohybu vašich aktiv.

Nabízíme spolehlivé a škálovatelné řešení pro velkou zátěž datového toku s provozem v prostředí aplikačního clusteru. Řešení je odolné proti výpadkům. Resmanio lze provozovat jak v cloudu, tak na vašem vyhrazeném on-premise prostředí.