Jsme Oracle Gold Partner, naše služby na platformě Oracle Vám proto nabízíme s plnou podporou od společnosti Oracle. Naše certifikace také znamená, že naše řešení splňují nejnáročnější požadavky na partnery Oracle. Přečtěte si víc   


Společnost Solutia má certifikát Silver Certified Ivanti Expert Solution Provider. Partnerství prokazuje vysokou kvalitu služeb spojených s implementací služeb a nástrojů Ivanti Software a to jak řešení pro ITSM, tak SAM. Přečtěte si víc   


Skvělé databázové řešení pro opravdu velká data a strojové učení. Vertica přináší nejrychlejší a nejškálovatelnější sjednocený analytický datový sklad. Solutia je Vertica Gold Partner. Přečtěte si víc   


Společnost Solutia, s.r.o. nabízí ucelené řešení, konzultace včetně licenčního poradenství, implementace, dodávky a podporu provozu pro produkty společnosti Citrix.


Solutia poskytuje z širokého portfolia Red Hat zejména řešení pro oblasti industry-linux, pro oblast cloudových řešení zejména Platform as a Service (PaaS), či Infrastructure As a Service (IaaS) poskytující vývojáři plnou kontrolu nad dev platformou.


Díky našemu partnerství s VMWare a statutu Enterprise Solution Provider jsme připraveni Vám nabízet špičkové služby v oblasti virtualizace infrastruktury a cloudu.


Naše členství v IBM PartnerNetwork jednoho z globálních IT hráčů nám umožňuje přínášet na trh a k Vám, našim zákazníkům, ještě chytřejší řešení s ještě vyšší přidanou hodnotou. Přečtěte si víc   


Solutia jako oficiální Microsoft Partner dodává širokou škálu položek z produktového portfolia Microsoft.


Nabízíme ucelené portfolio ASUS  –  produktové řady notebooků, desktopů, all-in-one určeným pro domácnosti (řady Vivobook, ASUS Laptop, Zenbook), pro firmy (řady ExpertBook, ExpertCenter, ProArt), či herním řadám (ROG, TUF gaming). Nabízíme i komponenty ASUS  (základní desky, grafické karty, wifi,…) a monitory i servery.


Výrobky z produktových řad Lenovo dodáváme s plnou zárukou a nejvyšší možnou podporou přímo od výrobce díky partnerství s Lenovo a našemu statutu Lenovo Business Partner.


Tokijský dodavatel jednoduchých domácích tiskáren i pokročilých a vysoce výkonných profesionálních tiskových řešení OKI představuje pro Solutia zástupce, který uzavírá naše produktové portfolio a činí z nás komplexního dodavatele pro vybudování moderní kancelářské infrastruktury.


Dodáváme odolné a výkonné přenosné počítače Panasonic Toughbook, určené do nejnáročnějších podmínek do válečného konfliktu, co přírody pro terénní pracovníky vědeckých a výzkumných týmů či pro dobrodruha ve Vás.


Jsme obchodní partner Nagios a nabízíme jejich nástroje pro monitoring IT prostředků.


Pro oblasti Symantec Cloud – podle hesla “děláme složité věci jednoduše” poskytujeme srozumitelné a přímočaré cloudové řešení. Přečtěte si víc   


Nejspolehlivější a také nejrozšířenější platforma ochrany firemních dat a sítí


Řešení pro kontrolu nad citlivými, regulovanými a obchodně důležitými daty bez ohledu na to, kde se nacházejí.


Dodávka síťových prvků pro Enterprise řešení včetně supportu a souvisejících služeb.


Tenable přináší bezkonkurenční pokrytí a komplexní přehled, který vám umožní detekovat zranitelná místa, vyhodnotit riziko a stanovit prioritu nápravy pro každé aktivum v každém prostředí.


Špičková řešení, která pokrývají všechny platformy zálohováním a obnovou, kontinuitou podnikání, softwarově definovaným úložištěm a správou informací.


Dodáváme bezdrátová produktová řešení krátkého dosahu pro veřejnou dopravu, logistiku, automobilový a výrobní průmysl.


Nabízíme produkty jako je antivirus, anti-malware a firewall od Kaspersky.


Alternativní řešení ServiceDesku a performance management aplikací od Broadcom (dříve CA)

GLOBÁLNÍ ZKUŠENOSTI, MÍSTNÍ DOVEDNOSTI

 • Využíváme zkušenosti našich partnerů a přinášíme je místním zákazníkům

 • Vybíráme ty nejlepší vyzkoušené produkty

 • Přenášíme globální expertizu do lokálních řešení

 • Společně s partnery budujeme virtuální týmy na míru

 • Pečujeme o lokalizovaná řešení a překlady, včetně nastavení

 • Nabízíme OOTB (Out of the Box) řešení upravená na místní podmínky

 • Věnujeme se vzdělávání vlastního týmu na nej.. verze software

 • řešení pro Software Assets Management od Snow Software

 • Service desky od Ivanti

 • Databázová řešení Oracle a Vertica

 • Virtualizace a zabezpečení od Citrix

 • Monitoring Nagios

 • Bezpečnost dat na platformě Netwrix

SPOLUPRACUJME

Pracujeme jako jednotný tým s předními světovými firmami a poskytujeme našim klientům služby nejvyšší kvality.

ODEŠLETE POPTÁVKU