Naše partnerství s Efecte

Řešení IT servisního managementu (ITSM) a IT managementu aktiv (ITAM) od finské společnosti Efecte pokrývá potřeby menších i větších organizací. S platformou Efecte mohou organizace spravovat a automatizovat jakoukoli službu ve společnosti. Patří mezi ně klasické pracovní postupy IT služeb, ale také procesy pro lidské zdroje (HR), správu budov, správu smluv a mnoho dalších. Zákazníci mohou software flexibilně přizpůsobit individuálním potřebám bez znalosti programování. Mohou se také sami rozhodnout, zda budou řešení provozovat v cloudu Efecte nebo na vlastní implementaci privátního cloudu / on-premise. Tímto způsobem společnost Efecte zajišťuje, aby všichni zákazníci měli prospěch z přísných evropských standardů ochrany údajů a mohli dodržovat směrnice o shodě. Efecte podporuje nejnovější směrnice ITIL4 a poskytuje zákazníkům okamžitý přístup k osvědčeným postupům v oboru.

Jak Efecte ITSM pomáhá zjednodušit vaše IT?

Řešení IT Service Management jsou páteří IT organizací. Efecte usnadňuje práci napříč různými oblastmi podnikání, a to prostřednictvím přístupu na jednotné platformě bez nezávislých modulů. Efecte ITSM je osvědčený a snadno použitelný nástroj pro digitalizaci všech postupů IT, který umožňuje konsolidaci a správu služeb, osob a majetku z jednoho řešení.

EFECTE IT SERVICE MANAGEMENT

Vyberte si agilní řešení ITSM zlepšující procesy IT bez zboření rozpočtu!

Bezkonkurenční end-to-end zkušenosti

Zefektivněte interakce koncových uživatelů s intuitivním samoobslužným portálem. Zjednodušte vytváření sestav a správu úkolů pomocí standardních nebo vlastních sestav a řídicích panelů a automatizujte jakýkoli proces pomocí našeho intuitivního nástroje pro pracovní postupy typu drag-and-drop.

TCO, které nelze porazit

Začněte hned od prvního dne s předpřipravenými praktikami, pracovními postupy a sestavami v rámci Efecte ITSM. Efecte ITSM zahrnuje čtvrtletní upgrady funkcí, které zajistí, že vaše IT postupy nikdy nezůstanou pozadu. Snadno rozšiřujte nebo přizpůsobujte jakékoli služby, postupy nebo konfigurace podle svých přesných potřeb. To vše vede k minimalizaci celkových nákladů vlastnictví řešení Efecte.

EFECTE IT ASSETS MANAGEMENT V KOSTCE

Řešení Efecte IT Asset Management je komplexní, efektivní a moderní řešení založené na 20 letech zkušeností z praxe. Naše CMDB obsahuje velkou sadu různých, ale vzájemně souvisejících konfiguračních položek, včetně inteligentních konceptů, jako jsou modely zařízení, které snižují pracnost správy. Nejmodernější řešení Efecte ITAM obsahuje komponenty vytvořené podle ITIL 4, například komponenty SaaS.

Solutia, s.r.o.

Poznejte svá aktiva a jejich vztahy v CMDB

Získejte holistický pohled na konfigurační položky, procesy, jednotlivce a další podniková aktiva.

Snižte náklady na softwarové licence pomocí správy softwarových aktiv

Umožněte Software Asset Management (SAM) racionalizovat investice do softwaru, zabránit nadměrnému nákupu, minimalizovat problémy s dodržováním licencí a umožnit opětovné použití softwaru.

Solutia, s.r.o.