Programátor Java Junior

Programátor Java Junior

Profil pozice „Programátor Java Junior“

Jsme tým IT zapálených odborníků, který dodává inovační řešení zákazníkům a pomáhá jim nápady uvádět do praktického života. Pořád rosteme, a právě teď máme otevřenou pozici pro juniorního javistu.

Hledáme zkušené kolegy se znalostí Java Spring pro rozšiřovaný tým. Znalost frameworku Vaadin velkou výhodou. Porozumění pro devops (od Gitu až po Docker), SQL a XML výhodou. Děláme řešení pro cloud s podporou pro procesy. Vážíme si samostatnosti a firemní kulturou podporujeme lidi v sebe-rozhodování. Minimalizujeme pravidla a respektujeme individualitu a silné stránky každého člena týmu.

Co budete dělat a spolutvořit?

  • Návrh – design a implementace J2EE aplikací dle funkčních požadavků
  • Tvůrčí samostatná práce s odpovědností za funkční celky
  • Pěkný a kvalitní dokumentovaný kód

Nabízíme potenciál pro rozvoj:

  • Pravidelně investujeme do vzdělávání celého týmu
  • Velký prostor pro vlastní inovace a nápady

Naše benefity

  • Flexibilní pracovní doba s možností homeoffice
  • Samozřejmostí jsou stravenky, multisport karta, kursy angličtiny, kvalitní značkový HW, 5 týdnů dovolené…

Proč se přidat k nám?

Máme vlastní pěkné kanceláře ve Vršovicích, dobře dopravně dostupné. Zakládáme si na firemní kultuře Svobody & Odpověnosti & Respektu. Oceňujeme originalitu, pečlivost a samostatnost. Rádi vás poznáme, pokud s námi plánujete být jako zaměstnanec nebo i kontraktor. Přidejte se do týmu se skvělou firemní kulturou postavenou na respektu k lidem a jejich individuálním silným stránkám.


Pošlete nám pár slov o vás, co vás zajímá, v čem jste nejlepší. Oceníme třeba i ukázku práce – kus kódu, pošlete nám odkaz na svůj Linkedin profil nebo Vaše portfolio, i klasické CV bereme Rozhodujeme se rychle a efektivně a dohodnout se můžeme již na úvodním setkání. Je to jen na Vás jak zaujmete a co praktického umíte. I pokud jste juniornější z pohledu zkušeností, nebojte se ozvat. Bereme lidi s charakterem, seniorní odborné dovednosti se postupně naučíte a můžete se u nás rozvíjet.

Ozvete se nám na info@solutia.cz Těšíme se na Vás!