Tableau

Tableau

„Analýza, která funguje tak, jak Vy potřebujete.“

Tableau, je business inteligence nástroj používaný na vizualizaci dat. S Tableau získáváte novou možnost, jak vizualizovat a využít svoje data pro positivní vývoj vašeho businessu.

Co je Tableau?

Jednoduchý nástroj, který Vám pomáhá vytvářet interaktivní vizualizace ve formě dashboardů, worksheetů, grafů a dalších zobrazení, vhodných pro získání business přehledu pro lepší rozvoj Vaší společnosti. Tento nástroj umožňuje jednoduše vytvářet všechny business pohledy nad celým spektrem informací které vlastníme, i uživatelům s non-IT vzděláním a zaměřením, což je jeho nejsilnější stránkou. Každý oprávněný uživatel tak může pracovat v reálném čase se všemi informacemi, které má k dispozici.

Od chvíle, kdy začnete používat nástroj Tableau, si uvědomíte, že informace, které pro Vás dříve byly nedosažitelné a nebo jen obtížně zjistitelné, máte najednou na dosah ruky a jedním kliknutím je dokážete přeměnit v důležitou informaci např. při řešení nějakého business problému.

A není se čemu divit, Tableau je nejoblíbenější a nejpopulárnější nástroj na vizualizaci dat, který používají miliony lidí po celém světě.

A proč právě Tableau?

  • Jednoduché spojení dat z různých zdrojů
  • Vytváření interaktívních dashboardů v příjemném a intuitivním grafickém rozhraní
  • Analýza a zpracování velkého objemu dat během krátkého času
  • Jednoduchý na pochopení a používání (pro základní práci není potřeba expertní školení)
  • Jednoduché připojení k datovému zdroji
  • Podpora různých datových zdrojů, např. datové uložiště, SQL, Files, Cloud Apps, Big Data atd.

Vizí společnosti Solutia je pomáhat svým zákazníkům při řešení jejich složitých zadání, vytvářet vyspělá, efektivní a bezpečná řešení.

Zkrátka chceme dále držet palec na tepu doby.

Připadá Vám to jako fráze? Zeptejte se našich zákazníků!