Oracle DMS

Oracle DMS

Oracle WebCenter Content, dříve Oracle Enterprise Content Management, představuje vysoce vyspělý a robustní nástroj pro řízení dokumentů a pro tvorbu procesů nad nimi.

Ať již je Vaší misí tisknout a zpracovávat klientské faktury, pracujete s velkým množstvím smluv či potřebujete hromadně konvertovat a digitálně chránit originální obsah, Oracle UCM dokáže bezchybně splnit Vaše požadavky.

Jaké hlavní benefity představují pro Váš business a pro úspěšné vybudování digitální kanceláře jednotlivé vlastnosti a moduly Oracle WebCenter Content?

Správa dokumentů

Zejména efektivní zpracování dokumentů, ať již původně digitálních či papírových, jejich správa, či automatizace opakujících se operací. Produkty Oracle dokáží pokrýt požadavky zákazníků z řad mobilních operátorů s mnoha tisíci zákaznickými fakturami, či komplexní výrobní a finanční podniky se složitými a členitýmu procesy nad dokumenty.

Ať již se jedná o interní schvalování faktur, skartační řízení, či digitální ochranu, mezi produkty Oracle WebCenter Content na Vás čeká ten správný kandidát pro Vaše úkoly.

Rovněž významné snížení nákladů na zpracování a správu vnitropodnikového oběhu dokumentů a procesů nad nim představuje důležitý argument pro výběr dodavatele Solutia s produkty Oracle.

Digitalizace obsahu

Ať již použijete Oracle Open Digital Document Capture či jiný z Oracle portfolia, získáte nejvyšší možnou přidanou hodnotu v oblasti digitalizace a metadatového popisu Vašeho cenného obsahu.

Přímé publikování na web

Vaše internetová či intranetová prezentace může být přímo zásobována dokumenty z Oracle WebCenter Content se zachováním předem definovaných parametrů v oblasti vizuální podoby (brandingu).

Publikace obsahu na web může probíhat zcela automaticky na základě předem přesně definovaných pravidel a přístupových práv.

Zpracování cenného obsahu

Automatické nástroje a tzv. filtry umožní definovat způsob práce s cenným digiálním obsahem, jako jsou fotografie, video nahrávky či elektronické knihy. Pomocí Oracle WebCenter Content dokážete jedním kliknutím vytvořit náhled či ostrý cenný soubor v několika různých variantách a tento rovnou publikovat pro stažení Vašimi zákazníky.

Records Management

Modul Records Management Vám umožní spravovat záznamy typu zprávy elektronické pošty či vzdáleně připojené systémy souborů a to z jednoho místa pomocí jednotné konzole.

Oracle Web Center Content

Vizí společnosti Solutia je pomáhat svým zákazníkům při řešení jejich složitých zadání, vytvářet vyspělá, efektivní a bezpečná řešení.

Zkrátka chceme dále držet palec na tepu doby.

Připadá Vám to jako fráze? Zeptejte se našich zákazníků!

Přihlášení k odběru zpravodaje

*povinné pole