Oracle BI a DWH

Oracle BI a DWH

V oblasti Business Inteligence a datových skladů (DW) patří Oracle mezi přední dodavatele.

Oracle Exalytics In-Memory Machine

Zařízení, které v sobě kombinuje výkonný SUN Oracle hardware navržený speciálně pro úlohy BI běžící přímo v paměti, se softwarovou platformou Oracle Business Intelligence Foundation (OBIF). V dnešní době představuje OBIF nejkomplexnější otevřené integrované řešení dostupné na trhu.

Zahrnuje jak vyspělé reporty, přehledné rozhraní pro dohled, provádění analýz na míru. Rovněž poskytuje služby vícerozměrných OLAP kostek a možnost prediktivní analýzy. Samotný databázový engine je na zařízení řešen formou Oracle TimesTen In Memory Database for Exalytics, což je vysoce výkonná databáze, která veškerá data ukládá ve strukturách uzpůsobených pro trvalé uložení v paměti serverového zařízení.

 

Pro vyspělé operace typu OLAP je na Memory Machine instalován výkonný BI nástroj Essbase. Za účelem rozdělení zátěže a pro dosažení vysoké dostupnosti podporuje Oracle Exalytics In-Memory Machine clusterové řešení, jak v módu Active-Active, tak Active-Passive.

Oracle Business Intelligence Publisher 11g

Představuje jednotnou webovou platformu pro návrh, správu a generování interaktivních reportů, přehledových obrazovek až po mnoho typů graficky vysoce hodnotných výstupů.

 

Nástroj Oracle BI Publisher poskytuje jednoduché mechanismy pro tvorbu přehledných reportů a analýz pomocí jednoduchého postupu přesunu požadovaného zdroje myší na prázdný formulář.

Vzhled reportu můžete snadno upravit přes webové rozhraní.

 

 

Vizí společnosti Solutia je pomáhat svým zákazníkům při řešení jejich složitých zadání, vytvářet vyspělá, efektivní a bezpečná řešení.

Zkrátka chceme dále držet palec na tepu doby.

Připadá Vám to jako fráze? Zeptejte se našich zákazníků!

Přihlášení k odběru zpravodaje

*povinné pole