Integrace s Oracle SOA Suite

Integrace s Oracle SOA Suite

Nástroj Oracle SOA Suite, součást platformy Oracle Fusion Middleware, představuje špičku v systémové integraci za použití standardu servisně orientované architektury (SOA).

Produkty Oracle jako celek umožňují promyšlenou komunikaci mezi jednotlivými vrstvami řešení jak mezi produkty Oracle: databáze s aplikačním serverem, aplikační server s webovým serverem, propojení s Oracle WebCenter Content atd.

 

Oracle SOA Suite naví představuje vítaný nástroj pro cross-platform integraci mezi jednotlivými vrstvami řešení od různých dodavatelů, tak horizontálně mezi alternativními platformami různých dodavatelů.

 

Oracle BPEL Process Manager

Jedinečný nástroj pro orchestraci komplexních procesů od společnosti Oracle vám poskytne dokonalý přehled o stavu procesů, o jejich efektivitě a poskytne nutné informace k jejich dalšímu ladění a zjednodušování.

Z pohledu uživatele, od kterého se očekávají akce v rámci procesů, je nejviditelnějším nástrojem Oracle Worklist (Pracovní seznam v české lokalizaci produktu).

 

Ten přehledně a intuitivně získává od uživatele požadované informace či akce v rámci definovaného komplexního procesu.

Oracle Enterprise Service Bus

Slouží jako páteřní nástroj pro doručování zpráv v rámci Oracle SOA Suite. ESB poskytuje rychlé řešení pro aplikace vyžadující při systémové integraci vysoký výkon napříč celým podnikem a to i při použití v cloudu.

Správa rozhraní a událostí

Řešení od Oracle v sobě zahrnují důsledně implementované aspekty Servisně orientované architektury (SOA), které umožňují znovupoužití již jednou připravených řešení za využití obecně rozšířených standardů.

 

Pro řízené putování hodnotných informací napříč Vaším podnikem poskytuje Oracle nástroj Event Processing, který informace bezpečně provede skrz Váš podnik a umožní Vám jejich využití v maximální možné míře ku prospěchu Vašeho businessu.

Vizí společnosti Solutia je pomáhat svým zákazníkům při řešení jejich složitých zadání, vytvářet vyspělá, efektivní a bezpečná řešení.

Zkrátka chceme dále držet palec na tepu doby.

Připadá Vám to jako fráze? Zeptejte se našich zákazníků!

Přihlášení k odběru zpravodaje

*povinné pole