Ivanti Neurons

Ivanti Neurons

3

věci, které změní
IT svět navždy

transparent ivanti neurons

1. Masivní nárůst připojených zařízení

41,6
miliard připojených zařízení bude v roce 2025 generovat 79,4 zettabajtů dat. IT týmy budou muset efektivně zpracovávat a chránit všechna data.

2. Zaměstnanci pracují odkudkoli a kdykoliv

56%
pracovních pozic lze dělat už na dálku. IT týmy musí zajistit podporu více generacím, které tvoří pracovní sílu a čelit jejich rostoucím požadavkům.
ivanti neurons
ivanti neurons pic

3. Kybernetické útoky zaměřené na pracující na dálku

30 000%
nárůst phishingu a malware útoků cílené na zaměstnance pracující na dálku. IT týmy budou muset předcházet těmto útokům a
mírnit jejich dopad na minimum.

Ivanti neurons je hyper-automatizovaná platforma, kterou potřebujete k transformaci vašeho podniku a k efektivnímu řešení těchto IT výzev.

Chcete se dozvědět víc? Neváhejte se registrovat na náš bezplatný webinář! 

Co je Ivanti Neurons?

Hyper-automatizační platforma, která je soběstačná natolik, že dokáže sama léčit, zabezpečit a zároveň obsluhovat zařízení od Cloudu až po hraniční zařízení v síti. Pomocí Ivanti Neurons můžou podniky rozšiřovat rozumně své IT týmy a pomocí efektivní automatizace – jsou schopny detekovat a řešit problémy, odhadnout slabiny v zabezpečení a to vše předvídatelně a autonomně.

  • Ivanti Neurons for Edge Inteligence

umožňuje se dotazovat všech okrajových zařízení v síti pomocí přirozeného jazyka (NLP) a samoučením získávat inteligenci v reálném čase napříč podnikem během několika sekund. Poskytuje rychlou provozní pohotovost, inventarizaci v reálném čase a bezpečnou konfiguraci napříč IT architekturou.

  • Ivanti Neurons for Healing

nabízí armádu automatizovaných botů, kteří aktivně detekují, diagnostikují a automaticky opravují konfigurace, problémy s výkonem a zabezpečením. Automatizace rutinních úkolů připravuje cestu k vytvoření skutečně samo-léčitelného prostředí, snižuje čas, náklady a zlepšuje zkušenosti zaměstnanců.

  • Ivanti Neurons for Discovery

poskytuje přesné a použitelné informace o majetku během několika minut. Viditelnost dat probíhá v reálném čase pomocí aktivního a pasivního skenování a konektorů třetích stran. Zároveň poskytuje normalizovaná data inventáře hardwaru a softwaru, informace o použití softwaru a informace z databáze správy konfigurace a správy aktiv.

  • Ivanti Neurons Workspace

poskytuje 360 stupňový pohled na zařízení, uživatele, aplikace a služby s daty v reálném čase. To umožňuje analytikům v první linii podpory uživatelů vyřešit problémy, které byly dříve eskalované na specialisty. Řešení snižuje složitost, redukuje dlouhé čekací doby a snižuje vysoké náklady na eskalaci, což vede k rychlejšímu řešení problémů koncových uživatelů a vyšší produktivitě.

Na trhu již od roku 1985

Společnost Ivanti, původně LANDesk Software, dříve LAN Systems, byla založena v roce 1985.

Od svého vzniku patří k průkopníkům oblasti centrální správy koncových stanic a zařízení a service deskových řešení. Svému oboru dokonce dominovala. (zdroj: IDC).

I v dnešní době patří mezi celosvětově největší hráče v IT službách s nesmírně širokým a doplňujícím se portfoliem. Firem, které jako Ivanti pokrývají svými produkty všech patnáct procesů dle ITIL V3 bychom spočítali na prstech jedné ruky.

Přihlášení k odběru zpravodaje

*povinné pole