Ivanti

Ivanti

Ivanti technologie (dříve LanDesk)

Technologie společnosti Ivanti vnímáme jako jednu ze stěžejních částí našeho businessu. Proto jsme se rozhodli maximálně investovat do vybudování velmi silného realizačního týmu a tím zákazníkovi garantovat nejvyšší možnou kvalitu dodaných řešení a služeb.

Z portfolia společnosti Ivanti nabízíme produkty ze čtyř oblastí: ServiceDesk, centralizovaný management a řízení bezpečnosti koncových zařízení a řízení a monitoring hardwarového a softwarového vybavení.

 

1. Service Desk

Poskytuje nástroje, jak lépe řídit IT procesy a služby a průběžně je automatizovat. Přívětivá aplikace pro žadatele, skvělý nástroj pro řešitele. Na jednom místě máte řešeny všechny požadavky napříč firmou. Systém lze využívat jak pro IT, tak neIT požadavky. Zlepšíte transparentně řízení spolupráce, máte jasné priority, zlepšíte komunikaci.

Více o Service Desk

 

2. Centralizovaný management koncových zařízení

Zvládnout efektivně řídit a poskytovat podporu pro notebooky, chytré telefony, tablety a další koncová uživatelská zařízení je velmi komplikovaný úkol. Pro tento účel nabízíme LANDesk Management Suite.

Dlouhá historie produktu a kontinuita jeho vývoje je zárukou centralizovaného a unifikovaného řešení, které Vám sníží nároky a náklady na správu koncových zařízení.

Klikněte zde a dozvíte se, kolik můžete s Ivanti Management Suite ušetřit ve Vaší firmě.

 

3. Bezpečnost koncových zařízení

Bezpečnost je již od zrodu IT technologií jednou z nejpodstatnějších součástí IT problematiky.

V informačních systémech zákazníků se nachází cenné know-how, důvěrné a citlivé informace či informace chráněné zákonem.

Zjistěte více o Ivanti Security Management

 

4. Řízení a monitoring zdrojů

Ivanti Data Analytics je jedinečný nástroj poskytující zákazníkovi zvýšení transparentnosti současných nákladů i plánování budoucích nákladů na investice do programového vybavení a koncových zařízení.

Více o Ivanti Data analytics 

Na trhu již od roku 1985

Společnost Ivanti, původně LANDesk Software, dříve LAN Systems, byla založena v roce 1985.

Od svého vzniku patří k průkopníkům oblasti centrální správy koncových stanic a zařízení a service deskových řešení. Svému oboru dokonce dominovala. (zdroj: IDC).

I v dnešní době patří mezi celosvětově největší hráče v IT službách s nesmírně širokým a doplňujícím se portfoliem. Firem, které jako Ivanti pokrývají svými produkty všech patnáct procesů dle ITIL V3 bychom spočítali na prstech jedné ruky.

Přihlášení k odběru zpravodaje

*povinné pole