Projektové a programové řízení

Projektové a programové řízení

Poskytujeme služby jak v oblasti samotného řízení projektů a programů, tak rovněž v zavedení ověřených postupů projektového řízení ve formě projektové kanceláře.

Jestliže se Váš projekt dostal do vážných potíží a potřebujete zkušeného projektového manažera, který by opět nastolil pořádek, kontaktujte nás.

Projektová kancelář ve Vaší společnosti

Projektová kancelář znamená ustanovení skupiny odpovědných specialistů ve Vaší společnosti, kteří jsou vlastníci znalosti o správném řízení projektů a poskytují poradenství, rozhodují o způsobu řízení konkrétního projektu v souladu se standardy či přímo jej sami řídí.

Pracujeme jak s Project Management Body of Knowledge s americkými kořeny (PM BOK), tak rovněž s britskou původně vládní metodikou Projects In Controlled Environment –PRINCE2®.

 

PRINCE2® – PRoject IN Controled Environment

PRINCE2® je zkratkou od PRojects In Controlled Environment, tedy projekty v kontrolovaném prostředí. Představuje jeden z celosvětově nejrozšířenějších ucelených postupů pro řízení projektů od malých po velmi rozsáhlé, který se vyvíjí již od roku 1965.

Pomocí metodiky dokážete bezpečně zvládnout jak vydání vnitrofiremního materiálu či uspořádání tiskové konference, přes uvedení nového produktu na trh až po výstavbu nového bloku jaderné elektrárny Temelín.

Sada sedmi principů, sedmi témat a sedmi procesů Vás přehledně provede celou cestou od zahájení až po řízený konec Vašeho projektu.

Přestože se jedná o robustní metodu, existují i vyzkoušené postupy, jak aplikovat metodiku na malé projekty s minimalizováním nadbytečné byrokracie a přitom při zachování plné kontroly nad Vaším projektem.

 

Naši konzultanti a vedoucí projektů jsou certifikováni jak PRINCE2® Foundation tak i  PRINCE2® Registered Practitioner nebo MSP® Foundation.

MSP® – Managing Successful Programmes

Managing Successful Programmes využívají top manažeři. Programové řízení vám umožní transformovat strategické cíle do projektů a řídit jejich realizaci. Program manager neřídí projekt, ale celé portfolio projektů, které mají společný cíl.

MSP® umožní:

  • realizovat strategické cíle
  • efektivně využívat projektové zdroje
  • delegovat napříč projekty, určovat priority

Objednejte si publikaci PRINCE2® pro řízení malých projektů, kterou napsal Colin Bentley, jeden z nejzkušenějších projektových manažerů a přední autor originálního manuálu PRINCE2®.

Cena 310,- Kč.

Přihlášení k odběru zpravodaje

*povinné pole