Softwarové nástroje

Softwarové nástroje

Společnost Solutia dodává kompletní portfolio produktů IBM. Navíc máme rozsáhlé zkušenosti z využití těchto technologií jak v malých tak vysoce rozsáhlých a specifických řešení.

Nástroje pro Business analýzu

Jeden ze standardů z oblasti business reportingu Cognos Reports patří od roku 2008 do portfolia IBM.

IBM SPSS Statistics 19

Prediktivní analytické systémy IBM poskytnou Vaší firmě vítaný nástroj pro odhady ekonomických ukazatelů, prodejů, spokojenosti zákazníků a další. SPSS Vás naučí předvídat a reagovat na situaci ještě dříve, než k ní skutečně dojde.

Informační management, databáze

Lety prověřené databázové platformy Informix a DB2 doplňují portfolio IBM. Vlastně už ani nevíme, co v portfolio chybí, IBM nabízí zkrátka vše, co si pro oblast IT dokážete představit.

IBM Collaboration Software Pack (Lotus)

Lotus, neboli IBM Collaboration Software Pack, představuje řešení pro podnikové procesy, vnitro- i mimo-podnikovou komunikaci a inovace v té nejčistší podobě.

Celá řada dnes dostupných řešení na trhu existovala ještě v hlavách tvůrců, když si Lotus (součást IBM od roku 1995) a serverová platforma Domino Server již získávaly srdce uživatelů.

Rational

Pomůže Vám uspět.

IBM Rational představuje unikátní, ucelené a miliony uživateli vyzkoušené vývojové nástroje a standardy. Díky efektivnímu přehledu o vývojovém cyklu a prověřeným testovacím nástrojům Vám IBM Rational umožní maximálně efektivní využití prostředků investovaných do softwarového vývoje.

Tivoli

Softwarové nástroje pro řízení služeb pokrývají celkem čtyři oblasti: řešení pro virtualizace a cloud, řízení IT služeb, nástroje pro dohled a kontrolu nad servery a koncovými zařízeními (PC i mobilními) a správu IT majetku.

Integrační nástroje WebSphere

Moderní nástroje pro systémovou integraci, optimalizaci a IT infrastrukturu ze skupiny IBM WebSphere zahrnují: rodinu Aplikačního serveru WebSphere, nástroje pro plně kontrolovaný deployment IBM Workload Deployer.

Řešení webshpere je přímo připraveno pro použití v následujících oblastech:

  • Bankovnictví a finanční služby,
  • Energetika a distribuce,
  • Zdravotnictví a lékařský výzkum,
  • Média,
  • Doprava a cestování,
  • Komunikace,
  • Správa a samospráva,
  • Pojišťovnictví,
  • Maloobchodní prodej

Vizí společnosti Solutia je pomáhat svým zákazníkům při řešení jejich složitých zadání, vytvářet vyspělá, efektivní a bezpečná řešení.

Zkrátka chceme dále držet palec na tepu doby.

Připadá Vám to jako fráze? Zeptejte se našich zákazníků!

Přihlášení k odběru zpravodaje

*povinné pole