CA Service Desk

CA Service Desk

CA Service Management poskytuje komplexní podporu pro správu incidentů, požadavků, problémů a znalostí, které jsou podloženy robustními procesy řízení změn a konfigurací. CA Service Management pokrývá celkem 12 ITIL procesů a získal certifikaci PinkVERIFY™ od společnosti Pink Elephant. Široká škála možností a funkcí service desku umožňuje společnostem převzít kontrolu nad jejich procesy řízení změn a standardizovat obchodní procesy v souladu s léty osvědčenými postupy.CA Service Management také pomáhá společnostem snižovat náklady a složitost řešení sloučením více různých helpdesků do jednoho řešení. Poskytuje rozsáhlé nástroje pro automatizaci podpory s cílem zajistit rychlejší a efektivnější identifikaci, diagnostiku a řešení problémů, což má za následek zvýšení kvality služeb zákazníkům.

CA Service Management je navržený tak, aby analytikům podpory pomáhal po celou dobu řešení problému, tak aby mohli poskytovat zákazníkům skvělé služby bez obav z nadbytečných procesů a metrik. Díky tomuto řešení mohou týmy naplno využít možností a přínosů týmové práce a činit informovaná rozhodnutí. Klíčem k poskytování této skvělé služby je intuitivní a oceňované uživatelské rozhraní poskytující obsáhlé personalizované pohledy jaké analytici a týmy pro svou práci potřebují.

Pomocí samoobslužných funkcí, které zvyšují produktivitu a spokojenost uživatelů, budete moci nabídnout intuitivní, efektivnější a úspornější podporu, takže analytici podpory se mohou soustředit na řešení problémů a strategičtější úkoly. Díky dashboardům založeným na rolích a pokročilým nástrojům pro sledování, analýzu a reporting může váš tým získat informace pro lepší identifikaci, doporučování a poskytování služeb, které odpovídají potřebám uživatelů.

Vizí společnosti Solutia je pomáhat svým zákazníkům při řešení jejich složitých zadání, vytvářet vyspělá, efektivní a bezpečná řešení.

Zkrátka chceme dále držet palec na tepu doby.

Připadá Vám to jako fráze? Zeptejte se našich zákazníků!

Přihlášení k odběru zpravodaje

*povinné pole