Databáze

S pomocí technologie MS SQL Server Vám můžeme nabídnout jak implementaci databázové platformy pro jednoduchá řešení tak pro komplexní databázový cluster.

 

Integrační nástroje


Řešení MS SQL zahrnuje i vyspělé služby pro propojení s ostatními systémy, zejména Integration Services (ISS), která nahradila dřívější Data Transformation Services (DTS). Jedná se o standardní nástroj typu ETL (Extract, Transform & Load).

 

Nově byla jako součást MS SQL Serveru 2012 uvedena služba Data Quality Services (DQS) pro řízení kvality uložených dat. Jak pomocí vestavěných automatických prostředků, tak s použitím přidělených rolí zajistí, aby výsledná data zpracovaná systémem měla odpovídající úroveň kvality.

 

Sada nástrojů ISS a DQS představuje velmi silný nástroj pro vnitropodnikovou integraci, ať již s ekonomickými systémy typu SAP či systémy pro řízení podnikových zdrojů (Enterprise Resource Planning - ERP).

 

Řízení referenčních dat a interních číselníků


S nástrojem Master Data Services (MDS) je možné automaticky centrálně řídit referenční data včetně složitých hierarchicky strukturovaných vazeb. MDS zajišťuje i služby migrace a verzování referenčních dat.

 

 


 

Solutia je partner Microsoft

Jsme hrdí na svůj statut certifikovaného partnera společnosti Microsoft.

Více zde.

 

Věděli jste, že...

..elektronická bankovnictví některých bank běží na platformě Microsoft SQL Server?

 

KONTAKTUJTE NÁS