Ivanti - LANDesk technologie


Technologie společnosti LANDesk vnímáme jako jednu ze stěžejních částí našeho businessu. Proto jsme se rozhodli maximálně investovat do vybudování velmi silného realizačního týmu a tím zákazníkovi garantovat nejvyšší možnou kvalitu dodaných řešení a služeb.


Z portfolia společnosti LANDesk nabízíme produkty ze čtyř oblastí: ServiceDesk, centralizovaný management a řízení bezpečnosti koncových zařízení a řízení a monitoring hardwarového a softwarového vybavení.

 

1. Service Desk

 

Poskytuje způsob, jak řídit IT procesy a služby, průběžně je automatizovat.

 

     Více o LANDesk Service Desk

 

2. Centralizovaný management koncových zařízení

Zvládnout efektivně řídit a poskytovat podporu pro notebooky, chytré telefony, tablety a další koncová uživatelská zařízení je velmi komplikovaný úkol. Pro tento účel nabízíme LANDesk Management Suite.

 

Dlouhá historie produktu a kontinuita jeho vývoje je zárukou centralizovaného a unifikovaného řešení, které Vám sníží nároky a náklady na správu koncových zařízení.

 

    Klikněte zde a dozvíte se, kolik můžete s LANDesk Management Suite ušetřit ve Vaší firmě.

 

3. Bezpečnost koncových zařízení

 

Bezpečnost je již od zrodu IT technologií jednou z nejpodstatnějších součástí IT problematiky.

 

V informačních systémech zákazníků se nachází cenné know-how, důvěrné a citlivé informace či informace chráněné zákonem.

 

    Zjistěte více o LANDesk Security Management

 

4. Řízení a monitoring zdrojů

 

LANDesk Data analytics je jedinečný nástroj poskytující zákazníkovi zvýšení transparentnosti současných nákladů i plánování budoucích nákladů na investice do programového vybavení a koncových zařízení.

 

    Více o LANDesk Data analytics 

 

 

 

Solutia je silver partner LANDesk

Více >>

Na trhu již od roku 1985

Společnost LANDesk Software, původně

LAN Systems, byla založena v roce 1985.

 

Od svého vzniku patří k průkopníkům oblasti centrální správy koncových stanic a zařízení a service deskových řešení. Svému oboru dokonce dominovala. (zdroj: IDC).

 

I v dnešní době patří mezi celosvětově největší hráče v IT službách s nesmírně širokým a doplňujícím se portfoliem. Firem, které jako LANDesk pokrývají svými produkty všech patnáct procesů dle ITIL V3 bychom spočítali na prstech jedné ruky.

KONTAKTUJTE NÁS